طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

امروزه در کسب و کار جنگی در جریان است ، این جنگ را کارشناسان جنگ توجه می نامند در دنیای پر زرق و برق امروز تمام صاحبان کسب و کار به دنبال این هستند که توجه ها را به سمت خود جلب کنند .

  • در روزگار هجوم انواع رسانه ها ، بالا رفتن سطح دانش و هوش بصری تمام مردم جلب توجه کار بسیار مشکلی است .
  • گرافیک زبان بین المللی است ، اما فرهنگ ها ، نشانه ها ، تاثیر پذیری ها و روانشناسی رنگ در هر شغلی و در هر کشوری با هم متفاوت است .
  • برای هویت دادن به شغل خود نیاز اساسی دارید که حتما با یک گرافیست مشورت کنید .
  • طراحی گرافیک خوب به غیر از تحصیلات باید دارای تجربه ، اطلاعات عمومی ، دانش به روز باشد و همه اینها کنار هم همراه با پختگی هنری و علمی باید برای شما کاربردی باشد.

به بخش مقالات سری بزنید و از دنیای طراحی گرافیک و کارهای ما دیدن کنید .

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

باور عمومی بر این است که مگا پیکسل نشان دهنده ی خوبی عکس است . هرچه مگا پیکسل بیشتر عکس بهتر یا اینکه حداکثر یک نور خوب هم اضافه شود یک دوربین بیست مگاپیکسلی کنون یا نیکون هم باشد تمام است اما واقعیت خیلی با این موضوع فاصله دارد .

یک تعریف ساده از عکس صنعتی این است که در زمان رویت عکس شما دقیقا محصول را حس کنید یا فضا را درک کنید . حسی که از محصول به شما منتقل میشود حس پارچه ، استیل ، شیشه یا خوشمزگی یا آرامش یا …. خلاصه حق مطلب در عکس ادا شود این نیاز به تجهیزات مختلف دارد که معمولا دراختیار عموم نیست ، دوربین های فول فریم ، لنزهای خاص ، نور با ژول های مختلف و تمام اینها باید در اختیار یک عکاس با تجربه و با سلیقه چیدمان باشد تا مفهوم کار خوب از آب دراید . و این پایان ماجرا نیست ، دوربین با چشم ما تفاوتهایی دارد همچنین این عکس با توجه به مورد استفاده اش در مدیاهای مختلف اعم از چاپ افست یا دیجیتال یا نمایش تصویری در مانیتور یا تلویزیون یا ….. هزاران انتخاب دیگر احتیاج به اصلاح نرم افزاری با سیستم های خاص دارد . اصلاح رنگ و پرسپکتیو مهم ترین قسمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی است. پس از این مراحل عکس صنعتی آماده استفاده است .

یک راز بزرگ هم این است که تقریبا شصت درصد از تولید کنندگان که با ما تماس میگیرند متوجه میشوند که کوچکترین احتیاجی به عکاسی صنعتی یا تبلیغاتی ندارند و محصولات آنها به شکل بسیار حرفه ای با نرم افزار قابل ارائه است . با ما مشورت کنید و در بخش گالری تعدادی از نمونه کارهای ما را ببینید .