هدایای تبلیغاتی

5 نکته درباره انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

 

انتخاب محصولات و هدایای تبلیغاتی مناسب برای هر شرکتی که در تلاش برای جذب مشتریان تازه می باشد امری مهم و اجتناب ناپذیر می باشد. اما با چنین طیف گسترده از محصولاتی که در حال حاضر در دسترس هستند، شما از کجا می توانید مطمئن باشید که در حال انتخاب بهترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی خود هستید؟

در ادامه این مطلب به 5 نکته اشاره می کنیم که شما در هنگام انتخاب یک محصول برای استفاده به منظور هدایای تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید:

1.آیا مشتری به این محصول نیاز دارد؟

این سوال احتمالا یکی از بدیهی ترین بخش های این کار است اما اغلب نادیده گرفته می شود. خودتان را بعنوان گیرنده این هدایای تبلیغاتی تصور کنید و با خود بگویید که آیا این محصول را نگه خواهید داشت یا اینکه آنرا درون یک کشو بدون هیچ استفاده ای رها می کنید؟؟

2.آیا مشتری از دریافت این محصولات به عنوان هدایای تبلیغاتی بصورت رایگان خوشحال می شود؟

اگر پاسخ منفی است ، به دنبال چیز دیگری باشید. آیا محصول منعکس کننده نام تجاری شرکت و خدمات شما می باشد یا نه؟ سعی کنید محصولاتی را به منظور استفاده برای هدایای تبلیغاتی خود انتخاب کنید که با محصولات و خدمات خودتان مرتبط باشند. بعنوان مثال یک شرکت گردشگری می تواند از وسایلی مثل کوله پشتی و حتی توپ ساحلی بعنوان هدایای تبلیغاتی خود استفاده کند. همچنین قرار دادن وسایلی مفید و کاربردی مانند خودکار و سررسید و … بر روی میز کار خودتان که نام تجاری شما بر روی آنها درج شده یک راه بسیار مفید برای جلب توجه مشتریان جدید می باشد.

3.آیا محصولات براحتی قابلیت سفارشی شدن را دارند؟

محصولاتی را برای استفاده به منظور هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید تا بتوانید براحتی نام شرکت، شعار و اطلاعات تماس خود را بر روی آن درج کنید. همچنین انتخاب محصولات در رنگ بندی مناسب باعث می شود که هدایای تبلیغاتی شما در معرفی صحیح تر برند تجاری شما نقش پررنگ تری ایفا کنند.

4. آیا محصولات با کیفیت و قابل اعتماد هستند؟

هیچ کس دوست ندارد که هدایا بعد از چند روز از کار بیفتند حتی اگر هیچ هزینه ای برای آنها پرداخت نکرده باشد. پس اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که شما می خواهید از آن بعنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید کیفیت بالایی داشته باشد و منعکس کننده تصویری باشد که شما میخواهید از شرکت خود نزد مشتریان ایجاد کنید.

5.آیا محصول منحصربفرد است؟

سعی کنید که رقبای خود را آنالیز کرده و از همان محصولاتی که آنها بمنظور تبلیغاتشان استفاده می کنند استفاده نکنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *